Unscramble Words Unscramble - How much does the *food* cost?Online version Level 1 - Unit 7 by English League 1 How much does the carrot cost? carrot dollars The two costs . . 2 How much does the tomato cost? dollar The costs one tomato . . 3 How much does the water cost? The costs eight water dollars . . 4 How much does the milk cost? costs The dollars six milk . . 5 How much does the juice cost? dollars five juice The costs . . 6 How much does the lettuce cost? lettuce dollars costs The three . . 7 How much does the fish cost? nine costs dollars fish The . . 8 How much does the apple cost? The four dollars apple costs . . 9 How much does the beef cost? ten beef The costs dollars . . 10 How much does the chicken cost? chicken The costs seven dollars . .