Icon New game New game

Hoofdletters 1

Quiz

Tijdens dit spelletje krijg je een zin te zien. In deze zin staan echter enkele fouten op hoofdletters. Het is de bedoeling dat jij de correcte combinatie aanduidt.

Download the paper version to play

Recommended age: 14 years old
8 times made

Created by

Belgium

Top 10 results

  1. 1
    00:21
    time
    100
    score
Do you want to stay in the Top 10 of this game? to identify yourself.
Make your own free game from our game creator
Compete against your friends to see who gets the best score in this game

Top Games

  1. time
    score
  1. time
    score
time
score
time
score
 
game-icon

Hoofdletters 1Online version

Tijdens dit spelletje krijg je een zin te zien. In deze zin staan echter enkele fouten op hoofdletters. Het is de bedoeling dat jij de correcte combinatie aanduidt.

by Taeymans Thomas
1

Toen pieter met kerstmis zijn Hond bella kwijt was, begon hij onmiddellijk te panikeren.

2

In west-Vlaanderen spreekt men sinds de Middeleeuwen een dialect waarvan ik niets begrijp.

3

Jan vertongen is de enige voetballer in spanje die nederlands spreekt.

4

Het hilton is sinds de tweede wereldoorlog een razend populair hotel.

5

lukas rijdt in een ferrari, hij heeft duidelijk geld te veel.

Uitleg

Pieter en Belle zijn eigennamen, en eigennamen schrijven we altijd met een hoofdletter. Kerstmis is een feestdag en feestdagen schrijven we altijd met een hoofdletter.

West-Vlaanderen is de naam van een provincie, provincies en andere plaatsen schrijven we altijd met een hoofdletter. De middeleeuwen is een tijdperk. Tijdperken schrijven we zonder hoofdletter.

Jan Vertongen is een eigennaam dus krijgt een hoofdletter. Ook de naam van een land en een taal krijgen een hoofdletter.

Hilton is de naam van een hotel, dus krijgt een hoofdletter. De Tweede Wereldoorlog is een gebeurtenis in de geschiedenis. Geschiedkundige gebeurtenissen krijgen altijd een hoofdletter.

Lukas is een eigennaam, dus krijgt een hoofdletter. Ferrari is een automerk, dus krijgt een hoofdletter.

educaplay suscripción